ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 14 lutego 2013

ATP Rotterdam i ATP Sao Paulo

14.02.2013
Nieminen J. - Bachinger M.
Typ: Nieminen J.
Almagro N. - Capdeville P.
Typ: Almagro N.
Kurs: 1,52 bet-at-home
Stawka: 2/10

"Nieminem to doświadczony zawodnik i większość swoich meczy rozgrywa na halach, tam osiąga swoje najlepsze wyniki. Bilans z hal (na poziomie ATP) w 2010 roku 17-8, 2011 10-5, 2012 8-6. W tym roku również prezentuje wysoką formę, o czym świadczy półfinał na turnieju w Montpellier i urwanie seta zwycięzcy całego turnieju Gasquetowi. W Sydney ugrał set z Tomicem, na AO zaliczył dwie 5 setówki, jedna z Niemcem Haasem i druga z Ivanem Dodigem.
Rok temu doszedł do ćwierćfinału w Holandii gdzie odpadł dopiero w ćwierćfinale ze zwycięzcą turnieju Federerem. W drugim secie doprowadził z mistrzem do tie breka. Wcześniej ograł Łukasza Kubot i Holendra Igora Sijslinga. Jarkko ten mecz powinien wygrać przy takich okolicznościach."
W pierwszym meczu w Holandii pokonał Davida Goffina 6:0 6:0, teraz spotyka się z graczem o wiele gorszym prezentującego poziom challenger. Fin to dla niego półka za wysoko.
Almagro rok temu doszedł na tym turnieju do samego finału. Od początku sezonu prezentuje wysoką formę, a teraz wraca na jego ulubioną nawierzchnię. Capdeville P. przegrał z Zeballosem przegrał 1 set w tie-breku, w drugim wygrał 6:0 i w trzecim secie Horacio poddał mecz przy stanie 3:0. Hiszpan powinien to spokojnie wygrać.

Wynik I: 6:3 5:7 6:3
Wynik II: 6:4 (4)6:7 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz