Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

"Nadal - Nalba @3

Żal nie zagrać. Co gra obecnie Nadal? Nic. Krótko, zwięźle i na temat. Na chwilę obecną Rafa jest cieniem samego siebie i nie może siebie odnaleźć. Gra naprawdę bardzo słabo patrząc przez pryzmat tego co ten zawodnik potrafi. Popełnia proste błedy, rzadko kończy akcje przebijając non stop tą piłkę na środek czekając na błąd ... i to kogo? Grał dzisiaj jak równy z równym z Alundem, tragedia. 1 seta wygrał tylko dlatego, że Argentyńczyk w swoim gemie w którym Nadal go złamał popełnił 4UE. Poźniej stracił seta, w 3 się "ogarnął" jeśli tak to można nazwać. Skoro ograł go Zeballos to tymbardziej może go ograć David, który wyeliminował tutaj moim zdaniem faworyta do tytułu - Almagro. No ale skoro nie ma Nico to nic nie staje na przeszkodzie, żeby to Nalba wygrał turniej. Czuje się tutaj dobrze, gra przyzwoicie i z taką grą na takiego Nadala powinno wystarczyć. Miał problemy w 1 rundzie owszem, ale później było już coraz lepiej a dziś też rozegrał dobre spotkanie z będacym tutaj w niezłej formie Bolkiem. Poza tym Nadalowi nigdy Nalbandian nie leżał."

Autor: roY.
Zawsze ich mecze były zacięte, jedynie na US Open 2011 Nalbandian nie urwał nawet seta, w innych meczach pomiędzy tymi zawodnikami, zawsze było dużo walki i nie były to jednostronne mecze. Jest duża szans na powodzenie z tej racji iż David dobrze tutaj gra, a Rafa poniżej swojego mistrzowskiego poziomu. Przegrana w finale w Chile z Zeballosem, tutaj 3 sety z Alundem, Berlocqiem.
Williams ma bilans z Azarenką 11:1 to o czymś świadczy, do tego ludzie grają na Białorusinkę, a często tak bywa, że pada odwrotny wynik niż ich przypuszczenia.

Wynik I: 6:2 6:3
Wynik II: (6)6:7 6:2 3:6