ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 4 lutego 2013

ATP Vina del Mar

05.02.2013
Berlocq C. - Kuznetsov A.
Typ: Berlocq C.
Kurs: 1,35 bet-at-home
Stawka: 3/10

Zacznijmy od tego, że Kuznetsov to poziom "Challengerowski" i w takich turniejach najczęściej bierze on udział. Rok temu w podobnym okresie 8-15 tygodnia roku, brał udział w 5 turniejach na Maroku, Amerykę Południową omijał z daleka, teraz z niewiadomych mi powodów znalazł się tutaj.
Berlocqu to Argentyńczyk więc turniej w Chile jest mu o wiele bliższy niż jego rywalowi. Najbardziej solidnym argumentem przemawiającym za nim jest to, że Carlos w tourze w Ameryce Południowej, mam tu na myśli turnieje w Vina del Mar, Sao Paulo, Buenos Aires, Acapulco osiąga bardzo dobre wyniki. Rok temu osiągnął w Chile finał, gdzie poległ dopiero po 3 setach z Monaco. Więc tutaj mobilizacja z jego strony powinna być bardzo duża, bo broni sporą ilość punktów. Na turnieju w Brazylii przegrał rok temu z kapitalnym na mączce Almagro, na turnieju w Argentynie z Nalbandianem (gospodarz) i w Meksyku z Giraldo. To sama tenisowa "mączkowa" czołówka.
Carlos gra w porównaniu z "Ruskiem" w bardziej prestiżowych turniejach i jest o wiele bardziej doświadczony niż jego rywal (rocznik 91). Widziałem w tym sezonie Carlosa na Davis Cupie z Niemcem Philipp Kohlschreiberem. Wygrał ten mecz bo Niemiec skreczował. Pojedynek trwał 5 setów, ale Argentyńczyk naprawdę w tym meczu grał na wysokim poziomie i to powinno wystarczyć na Kuznetsova.
I jeszcze na koniec podam najmniej istotne H2H:
2012 ATP Moskwa (Hala) 1:6 6:4 6:3 dla Carlosa
2009 Challenger Todi - Włochy (Mączka) 6:1 6:1 dla Carlosa
Powodzenia!

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz