ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 6 lutego 2013

ATP Vina del Mar

06.02.2013
Berlocq C. - Giraldo S.
Typ: Berlocq C.
Kurs: 1,50 bet-at-home
Stawka: 2/10

Berclocqu osiąga najlepsze wyniki właśnie w tej części sezonu (turnieje na mączce w Ameryce Południowej). Rok temu w Chile poległ dopiero w finale z Juanem Monaco, to tylko świadczy o tym, że Argentyńczyk broni tutaj masę punktów jak na niego. W pierwszym meczu nie dał najmniejszych szans Rosjaninowi A. Kuznetsovi z którym gładko wygrał 6:2 6:1.
Forma również jest po jego stronie, już w meczu z Niemiec Kohlschreiberem na David Cupie pokazał, że teraz Carlos jest w wysokiej tenisowej dyspozycji. Również jego wcześniejsze porażki w 2013 roku na kortach znacznie szybszych niż mączka można spokojnie wytłumaczyć tym, że grał przeciwko solidnym graczom którzy preferują korty szybkie.
Giraldo rok temu w Chile odpadł już w pierwszym meczu przeciwko L. Mayerowi, teraz jest jeszcze moim zdaniem pod formą. Ostatnio przegrał na challengerze Bucaramanga (Kolumbia) z Bagnisem (242 miejsce), na tym turnieju stracił set z Martinem Alundem (114 miejsce), ale on swój dość wysoki ranking zawdzięcza przede wszystkim dzięki rozgrywaniu dużej ilości meczy w sezonie.
H2H 1:2 dla Kolumbijczyka, ale ostatni pojedynek na hardzie w 2012 roku wygrał właśnie Carlos. Wcześniej (9 tydzień) Santiago wygrał na turnieju w Acapulco z Berlocqiem w 3 setach. Doszedł tam aż do półfinału gdzie przegrał dopiero z Ferrerem. Pokonał między innymi na tym turnieju jeszcze Nalbandiana i Grannolersa. Takie zwyżki formy mu się zdarzają, ale nie sądzę, żeby przytrafiło mu się to w dzisiejszym meczu przeciwko dobrze grającemu Carlosowi.

Wynik: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz