ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 27 lutego 2013

Puchar Niemiec

27.02.2013
Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Typ: Powyżej 2,5 bramek
Kurs: 1,72 Pinnacle
Stawka: 2/10

Każdy o tym meczu ma jakieś swoje zdanie. Z jednej strony mamy kapitalnie funkcjonującą maszynę z Bawarii, z drugiej strony mamy Borussię która ma "patent" na Bawaryczków. Dortmund ligę krajową już odpuścił i teraz ma jedynie szanse w pucharach, na lokalnej arenie jak i tej międzynarodowej.
W tym meczu żeby awansować do kolejnej rundy trzeba wygrać, a żeby wygrać trzeba strzelać bramki. Allianz Arena to dla większości klubów jest piłkarskie piekło, bo Bayern w meczach domowych u siebie dominuje strzelając niezliczoną ilość goli. Mają kim straszyć w ataku, ale ich obronie czasem przydarzają się błędy czego efektem jest strata bramki.
Drużyna z Dortmundu również swoją główną siłę napędową skupia przede wszystkim na ataku, potrafią strzelać i mają kapitalną pomoc. W tym sezonie ich bolączką jest dość nieskuteczna obrona która straciła już sporo bramek.
Spotykają się więc dwie drużyny grające do przodu, mające minimalnie gorszą obroną. To wróży nam dużą ilość bramek w meczu. Ostatnio w ligowych "derbach" Niemiec padł under 1:1, ale kto oglądał tamten mecz ten wie, że moglibyśmy równie dobrze oglądać kanonadę goli. Dzisiaj myślę, że historia się nie powtórzy z tego meczu i zobaczymy mnóstwo bramek. Jak historia pokazuje w potyczkach tych drużyn dość często pada spora ilość bramek, a liczba 5 nie jest niczym sensacyjnym. Na przestrzeni ostatnich lat padały takie wyniki:
1:1, 2:1, 5:2, 1:0, 0:1, 1:3, 2:0, 3:1, 1:5, 3:1, 1:1, 1:2 (gol w dogrywce), 5:0, 0:0
7 - overów
44 bramki na ostatnie 14 meczy daje nam średnią 3,14 gola na mecz. Kursy powyżej 1,70 kuszą by zagrać właśnie taki typ. Powodzenia!

Wynik: 1:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz