Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 2 marca 2013

ATP Acapulco

Ferrer D. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 5/10

Spodziewałem się kursów na Rafę w granicach 1,20-1,30, a tutaj mamy powyżej 1,50 i grzech by było tego nie zagrać. Jak gra Ferrer każdy wie, 100% zaangażowanie w mecz, skupienie przy każdej piłce, dobre i szybkie poruszanie się po korcie i systematyczna regularność w przebijaniu porównywalna do kłamstw wypowiadanych przez rząd Donalda Tuska.
Rafael Nadal po ponad półrocznej przerwie od gry w tenisa, powoli wraca na właściwe tory. Od turnieju w Chile z meczu na mecz się coraz bardziej rozkręca i pokonanie Almagro czy Nalbandiana nie sprawiło mu większych kłopotów. Z Ferrerem widzę podobny scenariusz, bo H2H wynosi 5:17 na korzyść "Króla mączki". Od 2010 roku Nadal wygrał z Ferrerem 9 razy... 9 razy na korcie ziemnym... 9 razy Ferrer nie ugrał ani jednego seta... David Ferrer przez 3 ostatnie lata wygrał ze swoim kolegą z reprezentacji tylko 2 razy, raz w 2011 roku na Australian Open, ale wtedy Nadal był po prostu bardzo chory, zapomniał leków od Goździkowej i nie ugrał w tamtym meczu ani jednego seta. Pod koniec 2011 roku jeszcze raz wygrał Ferrer, ale grali na bardzo mało prestiżowym turnieju zaczynającego sezon tenisowy.
Ferrer to jest taki zawodnik który ostatnio stracił set z Fabio Fogninim, stracił też w finale z Wawrinką, nawet Nalbandian urwał mu set. Jak widać David ma swoje minusy. Vamos Rafa!

Wynik: 0:6 2:6