ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 3 marca 2013

ATP Delray Beach

Roger-Vasselin E. - Gulbis E.
Roger-Vasselin E. +3,5 gemów ::: 2,10 ::: Pinnacle ::: 5/10

Dla odważniejszych polecam grać na Fracuza po kursie 3,40, nie zdziwię się jak pokona Łotysza, ale wolę zabezpieczyć się typem na dodatnią ilość gemów dla zawodnika.
Gulbis ma ciekawą statystykę jego faworyzowania w meczach w ofercie kursowej. Tam gdzie na kursy rywali było po 2,50-powyżej 3,00 to tam najczęściej Ernet Gulbis przegrywa (z Przysiężnym w Bergamo, z Brandsem w Eckental, z Victorem Hanescu w Bazylei, z Janowiczem na Wimbledonie itd.) przykładów jest dużo.
Oczywiście Gulbis jest w formie, ale też i Francuz w wysokiej dyspozycji. Pokonał już tutaj Isnera, Berankisa, Karlovica, Cipollę. Widać, że chce tutaj zwyciężyć. Moim zdaniem bardzo mało możliwe jest tutaj zwycięstwo przez Gulbisa 2:0, wszyscy wiemy że ma on chłodną głowę, a Francuz będzie chciał to wykorzystać. Powinno być to też zacięte spotkanie i nie wykluczam tutaj tie-breku, typ nam wchodzi nawet przy wyniku 5:7 6:7.
H2H 0:3, ale mało do tego przywiązuje uwagę bo to były wyniki z lat 2006-2007 i do tego dwa na hali która faworyzuje Gulbisa.
Czy opłaca się grać przeciwko dobrze dysponowanego Roger-Vasselin na Gulbisa po kursie 1,35?

Wynik: (3)6:7 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz