ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 7 marca 2013

ATP Indian Wells

Gulbis E. - Lopez F.
Lopez F. ::: 2,30 ::: Pinnacle ::: 2/10

To już będzie trzeci typ przeciwko Gulbisowi i teraz mam nadzieję, że w końcu się uda. Czym argumentowałem moje poprzednie typy możecie przeczytać tutaj:
Gulbis E. - Harrison C. 
Gulbis E. - Rochus O. 
W każdym z meczów Łotysz stracił set, to tylko świadczy o nim jak bardzo jest to nieregularny zawodnik. Kolejny argument to fakt, że po zwycięskim turnieju Gulbis rozgrywa mecze co 24 godziny i zmęczenie w końcu może przyjść mu się we znaki.
Lopez to półka wyżej niż Harrison i Rochus razem wzięci, bardzo niewygodny rywal który potrafi nawet z Murrayem doprowadzić w setach do tie-breków. Nawierzchnia nie jest tak szybka, a kort jest delikatnie chropowaty, to znaczy, że "slajsy" będą bardziej siadać na korcie. Poprzednie typy były bardziej przeciwko Łotyszowi, lecz ten jest bardziej za Lopezem niż Gulbisem.

Wynik: 6:3 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz