ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 10 marca 2013

ATP Indian Wells

Seppi A. - Gulbis E.
Seppi A. ::: 3,01 ::: Pinnacle ::: 6/10

Gulbis E. - Harrison C.
Gulbis E. - Rochus O.
Gulbis E. - Lopez F.
Gulbis E. - Tipsarevic J.
O tym, że prowadzę progresję przeciwko Gulbisowi już każdy pewnie zdołał się przekonać, więc głupotą by było w tym momencie się wycofać. Tipsarevic jak zagrał każdy wie, ugrał zaledwie tylko 2 gemy. Ale Seppi to nie jest Serb, żeby tak łatwo się poddać. Andreas swoje kapitalne mecze niestety przeplata z tymi gorszymi gdzie gra znacznie poniżej swojego poziomu. Seppi na hardzie potrafi grać i ma wszystkie atuty by pokonać Łotysza. Jego kapitalna seria w końcu musi się kiedyś skończyć, a Włoch to w porównaniu z poprzednimi rywalami na prawdę wysoka półka. W pierwszym meczu ograł Daniela Brandsa który w moim mniemaniu jest pod względem psychicznym podobny do Gulbisa, obaj mają wszystko by zagościć w czołówce ATP, ale właśnie... Po kapitalnych meczach potrafią przegrać dosłownie z każdym. Kurs 3,01 biorę w ciemno i taka stawka jaką podałem całą moją progresję równa na zero.

Wynik: 7:5 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz