ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 12 marca 2013

ATP Indian Wells

Simon G. - Anderson K.
Anderson K. ::: 1,49 ::: Pinnacle ::: 5/10

Tym kierowałem się ostatnio:
Nieminen J. - Anderson K.
Powiem Wam, że żałuję przespanego kursu. Pinnacle wystawiło na starcie kurs na Andersona 1,73 co było niezłą promocją. Teraz granica opłacalności grania tego typu jest mniejsza, ale moim zdaniem jeszcze warta gry. Trzeba powiedzieć jasno, że Simon Gilles to taka wersja Davida Ferrera... ale o jakieś dwa poziomy gorsza. W meczu Francuza z drugim Francuzem Paire mieliśmy aż 14 przełamań, co nawet się nie zdarza na poziomie WTA, to tylko świadczy o tym, że utrzymanie serwisu to bolączka Simona. Do tego w meczu z Lorenzim Włoch w trzecim secie prowadził 5:1 30:0 i później miał jeszcze 3 MatchBalls, ale ich nie wykorzystał. Simon na tym turnieju ma zbyt dużo szczęścia by pociągnąć tą swoją passę dalej. Andersona już tak łatwo nie przełamie, do tego jest to zbyt inteligentny zawodnik by nie znalazł sposobu na nieregularnego Francuza.

Wynik: 3:6 6:1 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz