ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 13 marca 2013

ATP Indian Wells

Wawrinka S. - Federer R.
Wawrinka S. +4,5 gemów ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 5/10

H2H 1:14, ale im dalej w las tym gorzej dla Federera. Ostatnie ich 3 pojedynki były zacięte, w Szanghaju 2012 Wawrinka urwał set, a w każdym z trzech ostatnich meczy był rozegrany tie-break. Kurs na Wawrinkę w Pinnacle i tak spadł z granicy 7,20 do 4,90. Stanisław w tym roku naprawdę solidnie się prezentuje, nie patrzę na jego wyniki w mniej prestiżowych turniejach, ale to co wyczyniał na AO z Djokovicem każdy pamięta. W Buenos Aires doszedł do finału gdzie przegrał z kapitalnym na mączce Ferrerem. Wcześniej przegrał na David Cupie z Berdychem który jak na razie w 2013 roku prezentuje się znakomicie. Wychodzi na to, że Wawrinka przegrał w 2013 z graczami dość solidnymi i to po walce. Federer nie pastwi się nam rywalami, a jak przyjdzie mu zmierzyć się z kimś lepszym niż Dodig Ivan czy Denis stomin to zaczynają się kłopoty (Berdych, Benneteau, Tsonga, Murray). Stanisław nie jest w tym meczu na pewno bez szans, nie liczę tutaj na pogrom i gładki mecz 4:6 4:6.

Wynik: 3:6 7:6(4) 5:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz