ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 8 marca 2013

ATP Indian Wells

Tomic B. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 5/10

To jest mój osobisty bet dnia! Francuz rozgrywa dobry sezon w tym roku, widziałem go parę razy i naprawdę solidnie się prezentuje. W Marsylii co prawda przegrał z Mullerem, ale ja na ten mecz przymykam oko bo tam Richard prowadził w trzecim secie 5:3 30:0 i ostatecznie przegrał mecz.
Tomic to talent, ale ten talent nie może wypalić. Na Australijskiej ziemi Bernard jeszcze sobie jakoś dobrze radzi, ale poza jego kontynentem już tak dobrze nie gra. Tutaj ograł w pierwszej rundzie Bellucciego, ale w porównaniu z Gasquetem to żadny rywal. Do tego młodzieniec Tomic ma swoje humory na korcie i nie jest on stabilnym graczem. H2H 0:1 z 2012 roku na turnieju w Bangkoku. Spodziewałem się przy tym typie kursów na Francuza w granicach 1,20-1,40. Gasquet w mojej opinii pod wieloma względami jest lepszym graczem niż jego rywal.

Wynik: (1)6:7 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz