ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 19 marca 2013

ATP Miami

Goffin D. - Haase R.
Haase R. ::: 2,03 ::: Pinnacle ::: 5/10

Kto to jest w tym sezonie Goffin? Wyniki w tym sezonie beznadziejne i przegrywa wszystko jak leci. Co lepsze i najciekawsze, Belg zapisany jest do turnieju we Francji który odbędzie się w następnym tygodniu w Le Gosier. Tam rok temu wygrał ten turniej, więc myślę, że i w tym roku będzie chciał obronić tytuł, albo chociaż powalczyć.
Patrząc na wyniki Holendra można zauważyć same porażki, ale jak już się przyjrzymy bliżej tym porażkom to wcale one nas nie dziwią. Porażka z Andym Murrayem, Jamsem Blakiem, Gillesem Simonem, Ernestsem Gulbisem, Jurgenem Melzerem, Sijslingiem czy Bedene (doszedł do finału w Indiach) chluby Robinowi nie ujmują. Teraz moim zdaniem najlepszy moment na przełamanie tej złej passy, bo już w Zagrebiu pokazał, że z gorszymi rywalami typu Petzschner czy Martin Klizan potrafi wygrać.

Wynik: 7:6(4) 3:6 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz