ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 19 marca 2013

ATP Miami

Zemlja G. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 5/10

Grega Zemlja w moim mniemaniu przypiął sobie łatkę dobrego gracza po turnieju w Wiedniu gdzie doszedł do finału w którym przegrał z Juanem Martinem Del Potro. W tym sezonie zaliczył już 7 porażek i tylko 2 zwycięstwa. Jedno przeciwko graczowi z miejsca ponad 300 w 3 setach i drugie to z Fabio Fogninim. Nawet na David Cupie przegrał gładko dwa mecze z Janowiczem i Łukaszem Kubotem. Widać, że nie jest w swojej życiowej formie.
Hiszpan Bautista-Agut może i nie jest graczem ze ścisłej czołówki ATP to jednak widać tendencję do coraz lepszych wyników i w roku 2013 bardziej mnie przekonuje niż jego rywal. W Indiach doszedł do finału, na Australian Open powalczył z Jurgenem Melzerem, w Dubaju w drugim secie doprowadził do tie-breku z Djokovicem gdzie momentami grał naprawdę dobrze. Ostatnio odpadł z Odeśnikiem na Indian Wells, ale Amerykanin był w takiej formie że urwał set Wawrince. Rok temu Hiszpan przeszedł kwalifikacje i przegrał dopiero w drugiej rundzie z Gillesem Simonem.

Wynik: 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz