ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 20 marca 2013

ATP Miami

Harrison R. - Blake J.
Blake J. ::: 1,96 ::: Pinnacle ::: 5/10

Pojedynek rocznika '92 przeciwko '79, różnica przynajmniej 2 pokoleń, więc doświadczenie stoi za Jamsem Blakiem który w tym turnieju startuje z dziką kartą. Co warto odnotować to mieszka on w Tampie na Florydzie, do Miami "rzut beretem". Blake co rok startuje w tym turnieju, a w 2011 roku udało mu się dojść do 3 rundy gdzie poległ z Djokovicem, w 2012 roku odpadł już w pierwszej rundzie z Nikolayem Dawidienko. Jego wyniki może nie szokują pozytywnie, ale porażka z będącym w formie Gulbisem na turnieju w Derlay Beach (Łotysz wygrał turniej) czy porażka z Tsongą na Indian Wells o niczym złym nie świadczy.
H2H 0:2 dla Jamsa (jeden wynik z 2012 roku). Harrison w tym roku na poziomie ATP odnosi sporo porażek, między innymi ostatnio z Kubotem, Beckerem, D. M-D. La Nava. Ostatnio wygrał tylko z Go Soedą który nie jest w najwyższej formie. Przy typie bardziej sugeruję się doświadczeniem Blake, chimerycznością Rayana i tym, że na turnieju w Miami który lubi James będzie grał bardziej zmobilizowany przeciwko młodzieńcowi. Ciekawym opcją w tym spotkaniu wydaje się również typ na 3 sety.

Wynik: 2:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz