ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 21 marca 2013

ATP Miami

Ginepri R. - Lu Y.H.
Lu Y.H. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 5/10

Pojedynek gracza z 317 miejsca i 77, kurs ponad 1,50 i grzechem by było tego nie zagrać. Lu to zawodnik który spokojnie ogrywa takich graczy jak Amerykanin Ginepri. Spójrzmy na formę Tajwańczyka w 2013 roku. W Indian Wells odpadł z Murrayem, o niczym to złym nie świadczy. Wcześniej pokonał Klizana i Tima Smyczka. W Derlay Beach odpadł z Andersonem który jest ostatnio w genialnej formie, na tamtym turnieju wygrał jedynie z Reynoldsem. Na turnieju w Memphis poległ z doświadczonym Hewittem, na Australian Open zagrał 5 setów z Monfilsem. Patrząc na wyniki możemy stwierdzić, że przegrał z tymi co miał po prostu przegrać. Dodajmy do tego, że Lu lubi grać na hardach.
Co można powiedzieć o Robbym Ginepri? Właściwie to nic. Po US Open nie grał w żadnym turnieju aż do turnieju w Dallas gdzie przegrał dopiero w finale, ale poziomu Challenger nie ma nawet co porównywać do poziomu ATP (Przeciwko Melzerowi na drugim turnieju w Dallas ugrał zaledwie 4 gemy). W Miami mieszkający na Florydzie Amerykanin, przeszedł kwalifikacje pokonując Ungura (typowy clayowiec) i Jacka Socka. Ciężko oprzeć na czymś typ grając w stronę Amerykanina, Lu powinien ten mecz spokojnie wygrać. H2H 0:2.

Wynik: 5:7 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz