ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 22 marca 2013

ATP Miami

Kohlschreiber P. - Goffin D.
Kohlschreiber P. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 5/10

Z tego co donosi Niemiec, potwierdza, że czuje się coraz lepiej i jest gotowy na turniej w Miami który osobiście zapowiada dość mocno. Przeciwko Paire na Indian Wells nie był jeszcze w swojej najlepszej dyspozycji to teraz liczę na niego bo przeciwnik najniższych lotów.
Goffin przeszedł dalej po meczu z Robinem Haase, ale to Holender na własne życzenie i przez "kontuzje" przegrał mecz. W pierwszym secie Haase wypuścił prowadzenie 5:2, drugiego seta wygrał, a w trzecim pojawiła się informacja o kontuzji. Tak jak już wcześniej pisałem, Goffin to jest aktualnie zawodnik o jakieś dwie półki niżej od Kohlschreibera. Gdyby nie kontuzja Niemca zapewne mielibyśmy kursy w granicach 1,20. Dziś liczę na dobry występ Philippa, a Goffin to może już jest spakowany na turniej we Francji w Le Gosier który wygrał rok temu.

Wynik: (5)6:7 6:4 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz