ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 23 marca 2013

ATP Miami

Kubot L. - Querrey S.
Querrey S. ::: 1,31 ::: Pinnacle ::: 7/10

Z reguły unikam takich kursów, to jednak wobec tego nie mogę przejść obojętnie. Querrey gra u siebie, może i w tym sezonie nie ma swojej życiowej formy to jednak takich rywali jak Łukasz Kubot spokojnie ogrywa. Amerykanin przegrał ostatnio z Djokovicem co mu chluby nie ujmuje, na turnieju w Derlay Beach odpadł z Gulbisem który wygrał ten turniej, jeszcze wcześniej zaliczył porażkę z nieprzewidywalnym Matosevicem i Raonicem w San Jose, gdzie Kanadyjczyk wygrał ten turniej. Ogólnie Querrey nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Co możemy powiedzieć o Polaku? Szczerze to same złe rzeczy, nie jest w swojej najlepszej formie, nie potrafi utrzymać własnego podania, łamią go bardzo przeciętni graczy. Skoro Dancevic (189 miejsce) w pierwszej rundzie przełamał Kubota aż 5 razy to Querrey nie powinien mieć z tym większych problemów i cały mecz powinien toczyć się pod jego dyktando.

Wynik: 6:4 3:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz