ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 24 marca 2013

ATP Miami

Ramos A. - Blake J.
Ramos A. +3,5 ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 5/10

Mecz w moim mniemaniu z szansami zawodników 50 na 50, a nawet minimalnie faworyzowałbym tutaj Ramosa. Blake to stary doświadczony gracz, który lubi turniej w Miami, ma tutaj z Tampy bardzo blisko i pewnie przez to tak się stara na ATP Sony. Ograł tutaj przeciętnego Harrisona (1992) i Juliena Benneteau który ostatnio potrafi przegrać z każdym (Janowicz, Dodig). Te dwa zwycięstwa mnie nie przekonują, bo na Ramosa to może nie wystarczyć.
Mańkut Ramos to dość solidny gracz, rok temu dotrwał do 3 rundy gdzie potrafił urwać set Gasquetowi. W tym roku tutaj pokonał już Monaco, Czecha Jana Hajka, na turnieju w Indian Wells odpadł z zawsze mocnym Cilicem. Tak jak już wyżej wspomniałem, Hiszpan ma w tym meczu wszystkie atuty by pokonać Amerykanina Blake, kurs do gry świetny, a ja się dodatkowo jeszcze zabezpieczam handicapem gemowym. Vamos Ramos!

Wynik: 6:4 2:6 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz