Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 25 marca 2013

ATP Miami

Simon G. - Tipsarevic J.
Simon G. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 5/10

Simon Gilles to tuż obok Davida Ferrera największy "przebijacz" w tourze. Spójrzmy jak Janko radził sobie w pojedynkach z tymi zawodnikami... H2H 5:1 z Ferrerem i 6:2 z Gillesem czyli marnie to wygląda z jego strony.
Miałem nieprzyjemność oglądać mecz Tipsarevica z Kevinem Andersonem. Spotkanie stało na żenującym poziomie, dawno tak beznadziejnego meczu nie oglądałem. Na palcach dwóch rąk można było policzyć wymiany które przekroczyły 15 piłek. Ze świecą szukać trzeba było dobrych wymian, nie dość, że Serb miał drugie podanie dość przeciętne to Anderson bardzo często returnem wyrzucał piłki po autach, pod siatką trafiał częściej w siatkę niż przebił na drugą stronę, Tipsarevic też wyrzucał piłki na auty i tak to się wszystko toczyło ponad 2 godziny. Drugi set Afrykanin skończył podwójnym błędem, a trzeci set przegrał do zera!
Sądząc po H2H Francuz to okropnie niewygodny rywal dla Serba, może i Simon nie gra jakiegoś kosmicznego tenisu, to jednak jeżeli będzie konsekwentnie przebijał na drugą stronę kortu to jakoś trudno mi sobie wyobrazić, aby to właśnie Janko wyszedł z tego meczu jako zwycięzca. Również dobrą opcją w tym meczu wydaje się być over gemowy.

Wynik: 4:6 6:2 6:2