ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 27 marca 2013

ATP Miami

Haas T. - Simon G.
Haas T. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 5/10

Tommy Haase przeżywa chyba drugą młodość, gra na tym turnieju wzorowo. Co prawda nie oglądałem porażki Novaka z Niemcem, ale sam wynik i oddanie mistrzowi tylko 6 gemów o czymś świadczy. Widziałem za to mecz Haasa z Ukraińcem i pomimo złego początku w pierwszej secie, Tommy zakończył mecz w dwóch setach. Grali wtedy w bardzo wietrzny dzień, ale to Niemcowi nie przeszkadzało serwować asów. Wymiany stały na świetnym poziomie, kto oglądał ten mecz ten wie co tam się działo.
O Simonie Gillesie pisałem już ostatnio, jego atutem jest przebijanie w nieskończoność. Po ponad dwu i pół godzinnym spotkaniu z Tipsarevicem Francuz może być delikatnie zmęczony. Tommy Haase gra kombinacyjnie i ma o wiele większy wachlarz zagrań niż Simon, dlatego H2H 4:1 na korzyść Niemca wcale mnie nie dziwi. Życiowa forma Haasa i styl gry Francuza który ewidentnie leży Niemcowi powinny przyczynić się do pewnego zwycięstwa Tommiego Haasa.

Wynik: 6:3 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz