ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 28 marca 2013

ATP Miami

Haas T. - Ferrer D.
Haas T. +3,5 ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 5/10

Co prawda Hiszpan David Ferrer to zdecydowanie lepszy "przebijacz" niż Gilles Simon, to jednak oddanie Francuzowi przez Niemca tylko 4 gemów robi wrażenie. Widać, że Tommy Haase ma patent na taką nużącą grę i tutaj Ferrer może mieć spore problemy z kapitalnie grającym Niemcem.
Ja się dodatkowo przy tym typie zabezpieczam jeszcze dodatnim handicapem (po ostatnim finale Indian Wells wolę zagrać bezpieczniej). Typ w moim odczuciu ma spore szanse na korzystne rozliczenie, Tommy gra tutaj świetnie, Dolgopolov który dwoił się i troił na korcie ugrał zaledwie 5 gemów, mistrz Novak Djokovic 6 gemów, Gilles Simon 4 gemy. Wyniki robią wrażenie, a Ferrer nie jest wcale w swojej życiowej formie i ma przestoje w grze. Melzer urwał mu set, Kei Nishikori potrafił przełamać Davida. Haas ze swoim dobrym serwisem, życiową formą i kombinacyjnym stylem gry powinien rozprawić się z Hiszpanem. Za to David to jeden z najbardziej walecznych zawodników w tourze i na pewno nie odda łatwo finału Mastersa. Panowie ostatni raz grali ze sobą w 2008 roku gdzie gładko wygrał Hiszpan w Dubaju, ale tydzień później Haase doszedł do ćwierćfinału Indian Wells dopiero oddając mecz walkowerem Federerowi.

Wynik: 6:4 2:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz