ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 23 marca 2013

ATP Miami

Melzer J. - Kamke T.
Melzer J. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 5/10

Powiem szczerze, że nie bardzo wierzę w 100% uczciwość meczu Niemca z Juanem Martinem Del Potro. Kamke pokonał finalistę Indian Wells, ale myślę, że na tym sukcesie zakończy turniej. Rundę wcześniej pokonał Kavcica, ale ten jest bez formy. Tobias w tym sezonie notuje dość przeciętne wyniki, z nikim znaczącym nie wygrał.
Doświadczony mańkut Jurgen Melzer może i też w tym sezonie nie zachwyca wynikami, ale ja uważam, że tam gdzie mu się "chce" grać tam przechodzi dalej i stara się. Potrafi odpaść w pierwszej rundzie z każdym rywalem, ale jak już mu zależy na jakimś turnieju to widać, "wyniki". Po szybkim odpadnięciu z Indian Wells z Mischa Zverev wygrał sobie challenger w Dallas, a teraz w Miami pokonał w pierwszej rundzie Berankisa, a później w dwóch setach odprawił Hiszpana Granollersa. Tobias Kamke jest spokojnie w jego zasięgu i liczę na to, że Austriak wygra ten mecz.

Wynik: (3)6:7 6:3 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz