ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 21 marca 2013

ATP Miami

Simon G. - Hewitt L.
Simon G. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 5/10

Spotkanie dwóch przebijaczy, lecz ja tutaj stawiam na Francuza. Hewitt ma już swoje lata, startuje na tych turniejach w USA, ale moim zdaniem pewnego poziomu już nie przekroczy. H2H 2:0 (wynik z 2009 roku i 2007).
Simon to w końcu rakieta numer 13 i tutaj liczę na jego zwycięstwo choć na Indian Wells Gilles miał bardzo dziwne mecze (w 100% uczciwość tych meczy nie do końca wierzę). Otóż Simon w pierwszym meczu na kortach w Kalifornii w trzecim secie przeciwko Lorenziemu wyciągną mecz ze stanu 5:1 30:0, później spotkał się ze swoim kolegą z Francji w którym przełamali się aż 13 razy (lecz tylko raz w 3 secie). Później Gilles urwał set kapitalnie grającemu Andersonowi. Wcześniejsze wyniki Simona są dość przyzwoite. Gdyby nie te dość dziwne mecze zapewne mielibyśmy tutaj kursy w granicach 1,30.

Wynik: 6:3 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz