ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 23 marca 2013

ATP Miami

Anderson K. - Tipsarevic J.
Anderson K. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 5/10

Tipsarevic to top 9... ale to co prezentuje w 2013 roku nie nadaje się nawet na top 50. Forma żenująca, co prawda w Miami ograł Selę (ponad 100 miejsce w rankingu), ale tego można było się spodziewać. Rok temu Serb grał tutaj w 1/4 i przegrał dopiero z Andy Murrayem więc może być zmotywowany i bronić punktów z poprzedniego roku (choć rywali w drabince też wtedy nie miał najwyższych lotów). Na Indian Wells Janko z Gulbisem ugrał zaledwie 2 gemy, z Dawidienko w Dubaju 5, wcześniej przegrał z Tursunovem czy Llodrą.
To jednak koniec końców stawiam tutaj na solidnego Andersona który w 2013 roku gra na bardzo wysokim poziomie. Jest w formie, gra świetny tenis, w rankingu pnie się w górę, wszystko w tym meczu wskazuje na niego. Pokonał już tutaj Zeballosa w dwóch setach, H2H 1:0 dla Afrykanina z 2010 roku.

Wynik: 6:4 (5)6:7 0:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz