ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 30 marca 2013

ATP Miami

Ferrer D. - Murray A.
Powyżej 20,5 ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 5/10

H2H 5:6, ale 4 spotkania na kortach typu "hard" wygrał Andy i w większości meczy dość gładko. To jednak tutaj w finale spodziewam się dużej walki zarówno z jednej strony jak i drugiej. Hiszpan i Szkot w swoich meczach często mają przestoje w grze, potrafią tracić sety, by później wyjść na prowadzenie, tak było w pierwszym jak i drugim półfinale.
David Ferrer nie często stoi przed okazją do zdobycia Mastersa to jednak liczę tutaj na niego i jego motywację. Ambicji mu na pewno nie brak, walczy o każdą piłkę, przebija do upadłego, a w finale zapewne da z siebie 200%. Już Gasquet pokazał Murrayowi, że przy regularności w przebijaniu Andy zaczyna mieć kłopoty i na to też liczę w meczu z Hiszpanem. Wątpię by ten finał skończył się dość szybko jakimś niskim wynikiem.

Wynik: 6:2 4:6 (1)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz