ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 4 marca 2013

BNP Paribas Showdown

Williams S. - Azarenka V.
Williams S. ::: 1,65 ::: Bet-at-home ::: 5/10

Jest to jeden z dwóch meczy pokazowych (drugi to pojedynek Rafaela Nadala i Juana Martina Del Potro). Na tego typu pokazówkach najczęściej jest tak, że mają wygrać Ci zawodnicy którzy mają wygrać. Jak wszyscy wiemy w Madison Square Garden publiczność będzie kibicowała swojej rodaczce Serenie Williams. Co prawda H2H na korzyść Amerykanki jest miażdżące, ale to ostatnio właśnie Białorusinka była górą na turnieju w Doha. Tutaj myślę, że już tak kolorowo i łatwo dla Azarenki nie będzie. Ciekawostką na pewno jest to, że na tej pokazówce rok temu Roger Federer przegrał po dwóch tie-brekach z Andym Roddickiem. W 2009 roku wygrała tutaj Serena Williams po meczu ze swoją siostrą, a w 2010 Venus Williams pokonała Kim Clijsters. To tylko świadczy o tym, że tutaj faworyzowani są gospodarze.
Tak szczerze to cała powyższa analiza pisana jest na siłę, a głównym powodem dla którego typuję zwycięstwo Williams jest fakt, że jest to pokazówka, gra u siebie i Azarenka wątpię by angażowała się w ten mecz w 100%, gdzie Serena przed własną publiką nie może przejść obok tego spotkania obojętnie.

Wynik: 6:4 6:3

Gram to za tyle, o ile to kogoś interesuje (stawka adekwatna do mojego budżetu, ryzyka, oraz okoliczności przy typie, nie gram tego ślepo za dużą kasę):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz