ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 11 marca 2013

Liga Mistrzów

Barcelona - AC Milan
Under 1,5 bramek w I połowie ::: 1,70 ::: Bet-at-home ::: 5/10

Po pierwsze w rewanżach zawsze pada mniej bramek niż w pierwszych meczach. Po drugie cechą włoskich klubów zawsze było piłkarskie cwaniactwo, gra catenaccio i solidna defensywa. Milan jedzie do Barcelony z korzystną zaliczką aż dwu bramkową, nic im nie pozostaje jak się tylko bronić na Camp Nou i czekać na kontrę śmierci. Barcelona od pierwszych minut musi zagrać mądrze i wybadać rywala. Sami nie mogą sobie pozwolić na głupie szarsze w ataku i muszą grać uważnie w defensywie, bo strata dla nich bramki będzie gwoździem do trumny. Jak gra Barcelona każdy wie, miliard podań, a jeżeli drużyna gości ustawi autobus przed swoim polem karnym, to z tych podań nic nie wynika. Zła sytuacja w Barcelonie tylko potwierdza mnie w tym typie, że będzie to nudny mecz na bronienie wyniku.

Wynik: 2:0 HT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz