ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 12 marca 2013

Liga Mistrzów

Schalke - Galatasaray
Awans Schalke ::: 1,40 ::: Bet365 ::: 5/10

Schalke ma w tym meczu wszystko by awansować. Grają u siebie i mają do tego korzystny bilans z pierwszego meczu. W Turcji padł wynik 1:1 który przy ewentualnym remisie 0:0 premiuje drużynę z Niemiec. Galatasaray musi więc zaatakować w tym meczu o ile chcą awansować, czyli otworzą się.
Schalke w krajowej lidze nic nie osiągnie, ale za to mogą się skupić na LM. Ligę Mistrzów sponsoruje Gazprom, a to jest główny sponsor Schalke, więc to jest na pewno jakiś solidny argument. Do tego grają u siebie co jest kolejnym atutem dla nich.
Kolejna sprawa to bukmacherzy np. Bet-at-home sugerują żeby grać na Turków:
Cytat:
Champions League: There can be only one! It all boils down to this! With Schalke coming away with a draw in the first leg of the round of 16, Galatasaray will be looking to top up the score. Can Drogba help the Conquerors of Europe secure a win behind enemy lines? » Schalke vs. Galatasaray!
A jak wszyscy wiemy, jeżeli bukmacher sugeruje grać na X drużynę to trzeba typować na przeciwną i tak też robię. Drogba i Sneider są w moim mniemaniu cieniem samych siebie, jeden wrócił z Chin, a drugi gdyby był w formie to kupiłby go znacznie lepszy klub. Dla mnie to nie żadne wzmocnienie, tylko gwiazdy z nazwiskiem.
Nieoczekiwanie w derbach z Borussią Dortmund Schalke wygrało 2:1, a do przerwy prowadzili 2:0. To świadczy o tym, że są dobrze przygotowani na najcięższych rywali. Kurs niski, ale co poradzić?
Każdy wie jaka panuje atmosfera w meczach Niemcy - Turcja.

Wynik: Awans Galatasaray

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz