Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 26 marca 2013

Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Europa

Polska - San Marino
Powyżej 5,5 bramek ::: 1,89 ::: Pinnacle ::: 8/10

Reprezentacja Polski po ostatniej żenującej kompromitacji na Stadionie Narodowym w Warszawie przeciwko Ukrainie, w dzisiejszym meczu będzie chciała się zrehabilitować wszystkim kibicom kanonadą strzelecką półamatorom z San Marino.
Zwycięzca tego meczu może być tylko jeden, ale jak wysokie to będzie zwycięstwo trudno powiedzieć. W kadrze Polski jest paru czołowych napastników którzy czekają na mecz "przełamania" ich słabej dyspozycji strzeleckiej. Dzisiaj mają świetną okazję by wbić kilka bramek i podreperować swój bilans bramkowy. Polskie "orły" lubią się pastwić nad takimi "ceniasami", kilka lat temu wygrali z San Marino aż 10:0, dziś powtórka tego wyniku wcale mnie nie dziwi. Ostatnio Anglicy na wyjeździe wbili 8 bramek reprezentacji ze środkowych Włoch, a do przerwy mieli już zaliczkę 5-bramkową.
Stadion zapewne wypełniony będzie do ostatniego miejsca, co dla piłkarzy będzie czynnikiem mobilizacyjnym by grać i strzelać od 1 do 90 minuty. Wcale mnie nie zdziwi fakt jak San Marino wrzuci coś do Polskiej siatki.
Warto też wspomnieć o tym, że jeden z portali zorganizował w tym meczu, walkę o kompromitujący puchar, a jedną z zasad zdobycia tego trofeum jest zwycięstwo minimum 5 bramkami. Polska do boju!