ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 11 kwietnia 2013

ATP Casablanca

Haase R. - Klizan M.
Klizan M. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10

Jeszcze nie ma wystawionego kursu, a ja już wiem na kogo zagram w tym meczu. Martin Klizan po 4 porażkach z rzędu jest teraz bardzo zmotywowany na jakiś konkretniejszy sukces. Każdą jego porażkę w 2013 roku można jakoś wytłumaczyć, bo nie grał z byle kim. Do tego należy dodać, że na hardzie nigdy nie lubił grać. Większość swojego tenisowego życia spędził na kortach ziemnych, a rok temu w podobnym okresie gry zrobił sobie mały tour po turniejach w Maroku (Casablanca, Rabat, Marrakech). To świadczy o tym, że do turnieju w tym kraju ma jakąś osobistą mentalność. Tutaj swój pierwszy mecz zakończył  w dwóch setach z dobrze spisującym się na mączce Włochem Filippo Volandrim który przeszedł gładko kwalifikacje, a sam mecz stał na wysokim poziomie.
Holender Robin Haas nie jest w dobrej formie, a to, że pokonał Bautista-Aguta który ostatnio notuje same porażki o niczym dobrym nie świadczy, 3 sety i dużo przełamań to słaby wynik, tak samo pokonanie w 3 setach Francuza Scheppera który często gra na halach, a na cegle prawie wcale, to nie jest wynik marzeń. Klizan to znacznie lepszy zawodnik, a patrząc przez pryzmat meczu z Włochem Volandrim i okolicznościach sympatii do Casablanci swoje pieniądze moim zdaniem warto zainwestować w Słowaka Martina Klizana.

Wynik: 5:7 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz