ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 13 kwietnia 2013

ATP Casablanca

Klizan M. - Anderson K.
Powyżej 21,5 gemów ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 3/10

Przewiduję tutaj długi mecz i wcale nie jest powiedziane, że zobaczymy tutaj 2 sety. Klizan lubi ten turniej i w końcu przyszedł czas turniejów na mączce. Wszyscy wiemy, że Martin bardziej lubi grać na takiej nawierzchni niż na kortach typu hard. Tutaj na rozkładzie ma już Volandriego i Robina Haase, wszystko w dwóch setach. Po drugiej stronie siatki mamy Afrykanina Andersona który w 2013 roku prezentuje wysoką formę. Kevin woli grać na hardach, ale to nie świadczy o tym, że na cegle nic nie potrafi, na pewno po dwóch zwycięstwach będzie chciał awansować do finału i meczu łatwo nie odda. Co mnie zdziwiło w meczu Andersona przeciwko Zemlji to, że w drugim secie pomimo prowadzenia 5:2 o mały włos Grega nie doprowadził do wyrównania stanu seta, a Anderson miał problem z utrzymaniem własnego podania.

Wynik: 6:2 4:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz