ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

ATP Houston - Kwalifikacje

Ginepri R. - Polansky P.
Ginepri R. ::: 1,50 ::: Bet365 ::: 5/10

Stawiam tutaj na Robbiego Ginepri z Florydy ze względów czysto sportowych. Jest w moim odczuciu znacznie lepszy niż Polansky który ostatnio wynikami nie zachwyca. Porażka w Kanadzie już w pierwszej rundzie przeciwko J. Mcgee, a wcześniej na kortach w Australii dwa razy przegrał z G. Jonsem. Wszyscy zawodnicy z poza 200 miejsca w rankingu. Tutaj co prawda ograł Franka Mosera, ale ogranie 37 letniego tenisowego emeryta po dwóch tie-brekach o niczym dobrym nie świadczy.
Ginepri jest na 287 miejscu w rankingu, ale te miejsce spowodowane jest przerwą jaką miał od US Open 2012 do turnieju w Dallas 2013 w 6 tygodniu roku. Teraz pnie się w rankingu i odnotowuje dobre wyniki, wygrał ostatnio z Zverevem, Jackiem Sock, Ungurem, Beckerem. Przegrał jedynie z Lu, ale tego można było się spodziewać i Melzerem, ale ten o dziwo doszedł nawet do ćwierćfinału w Miami.

Wynik: 7:6(5) 7:6(3)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz