ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 11 kwietnia 2013

ATP Houston

Smyczek T. - Monaco J.
Smyczek T. +4,5 ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 3/10

Rok temu Monaco wygrał ten turniej, ale był w znacznie lepszej formie i miał wtedy dość dobre wyniki. Teraz sytuacja jest zupełnie odwrotna, Juan Monaco w 2013 roku nie wygrał jeszcze ani jednego meczu na turnieju ATP. Wszystkie jego 3 zwycięstwa były na Davis Cupie, pod okiem własnej publiczności i na mączce. Ostatnio wygrał u siebie z Gillesem Simonem, ale te zwycięstwo prawdopodobnie spowodowane było tym, że Francuz miał jakieś kłopoty zdrowotne. W meczu do trzech wygranych setów Monaco z Tsongą ugrał tylko 6 gemów, marny wynik.
Może i Tim Smyczek rzadko gra na kortach ziemnych, ale ten akurat w Houston nie jest 100% kortem "mącznym" i wcale tutaj nawierzchnia nikogo nie faworyzuje. Kurs dość wysoki i wątpię by w tym meczu Argentyńczyk stworzył jakiś pogrom Amerykanina. Po takim kursie warto spróbować.

Wynik: (5)6:7 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz