ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 9 kwietnia 2013

ATP Houston

Alund M. - Hewitt L.
Alund M. +3,5 ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10

Co prawda w 2009 roku Hewitt wygrał ten turniej, ale tamtejszy poziom rywali był bardzo słaby, a w finale spotkał się z Waynem Odeśnikiem. Australijczyk na przestrzeni dwóch ostatnich lat zagrał 3 mecze na mączce i odnotował 3 porażki w 2012 roku, z Blaz Kavcicem, z Cedrik-Marcel Stebe i Florianem Mayerem.
Alund na mączce potrafi grać, a w 2012 roku rozegrał aż 79 meczy na tej nawierzchni, w 2013 już 19. Hewitt myślę, że pomimo doświadczenia jakie posiada to jednak przeciwko zawodnikowi preferującego korty ziemne będzie miał spore kłopoty i nie będzie to dla niego łatwe spotkanie. Hewitt to przebijacz i skróty grane pod siatkę Martina Alunda mogą mu przysporzyć sporo problemów. Ja się przy typie zabezpieczam jeszcze dodatnim handicapem.

Wynik: 4:6 6:3 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz