ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 16 kwietnia 2013

ATP Monte Carlo

Dolgopolov A. - Del Potro J.M.  
Dolgopolov A. +5 ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 5/10

Dolgopolov mieszka w Monte Carlo więc myślę, że na własnych śmieciach będzie się starał zrobić dobry wynik. Ukrainiec od zawsze wolał wolniejsze korty i tutaj wcale go nie skreślam. W Miami mu się nie powiodło bo pomimo meczu na wietrze przegrał z kapitalnie grającym Tommym Haase. Mecz stał wtedy na wysokim poziomie, tutaj w Monte Carlo na rozkładzie ma już Bernarda Tomica, pokonał go dość gładko w dwóch setach.
Del Potro bardzo rzadko pastwi się nad swoimi rywalami i w setach najczęściej wystarcza mu jedno przełamanie, więc tutaj myślę, że nawet przy ewentualnym zwycięstwie Argentyńczyka handicap zostanie spokojnie pokryty. Warto dodać, że ostatni raz w Monte Carlo Juan Martin Del Potro grał w 2009 roku gdzie odpadł już w pierwszym meczu przeciwko Ivanowi Ljubicic.

Wynik: 6:1 4:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz