ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 4 kwietnia 2013

Liga Europejska

Tottenham - Basel
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10

White Hart Lane to trudny teren dla każdej drużyny. Liga Europejska wkracza w taką fazę, że każda z drużyn w niej uczestniczących chce zdobyć to trofeum. Basel wie przed jakim trudnym zadaniem dzisiaj stoi i wywiezienie choć jednego punktu z Londynu nie będzie na pewno łatwe. Choć w większości wyjazdowych meczy w LE drużyny ze Szwajcarii padały undery to dzisiaj liczę na festiwal strzelecki, a przynajmniej jednego gola dla gości. Już Tottenham pokazał w meczu z Interem w Londynie, że dla gości nastawienie defensywne nie ma najmniejszego sensu. W tamtym meczu powinno być dobre 5:0 jak nie wyżej dla ekipy Villas-Boasa. Inter miał tam swoje 5 minuty gry i nie więcej, resztę meczu czyli 85 minut to były ataki Tottenhamu, Inter na tle Londyńczyków wydawał się zespołem z okręgówki. Tutaj trener dobrze wie, że pomimo osłabień musi u siebie stworzyć dobrą zaliczkę bramkową przed wyjazdem do Szwajcarii, do tego 3 dni później Tottenham gra ważny mecz u siebie z Evertonem, a warto dodać, że w tym sezonie gospodarze grają o udział w Lidze Mistrzów. Goście również 7 kwietnia mają ważny mecz z 3 zespołem w tabeli, a o mistrzostwo nie są jeszcze do końca pewni.

Wynik: 2:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz