ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Liga Mistrzów

Paris SG - Barcelona
PSG +1 HA ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10

Barcelona już miała na wyjeździe problemy z grającym z kontry AC Milanem, przegrali 2:0, a wyjazdy nie są ich tak mocną stroną jak mecze na Camp Nou. PSG jak i Barcelona w swoich ligach krajowych mają bezpieczne 1 miejsce, więc oba zespoły teraz skupią się na pucharach.
Siłą PSG jest masa indywidualności w składzie, bardzo solidna defensywa i granie z kontry. Taki kurs jaki oferują nam bukmacherzy na zwycięstwo u siebie PSG w granicach 4,00 to value. Ten klub jest przecież stworzony na sukcesy na arenie międzynarodowej w Europie, mają silnych sponsorów, a pieniądze są najlepszym czynnikiem motywacyjnym dla sportowców. Do tego stolica Francji Paryż nie ma silnego klubu tak jak jest to w innych krajach, dlatego też teraz wszystko jest robione (włącznie z politycznymi podtekstami) aby stolica Francji do czasu Euro 2016 które odbędzie się u "trójkolorowych" miała mocny klub na swoim podwórku. Politycy też chcą powoli zaszczepić u miejscowych ludzi piłkarskie szaleństwo, a najlepszą metodą są na to wielkie "sukcesy" na arenie w Europie. Przy typie zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem bo nawet przy ewentualnym zwycięstwu Hiszpanów, wątpię by był tutaj jakiś pogrom.
W tym dwumeczu wcale nie zdziwi mnie sytuacja gdy wielka Barcelona nie awansuje do półfinału.

Wynik: 2:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz