ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Liga Mistrzów

Bayern Munich - Juventus
Juventus +1,5 HA ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10

Bukmacherzy chyba nie doceniają "Starej Damy". Oczywiście Bayern u siebie na Allianz Arenie jest piekielnie silny i ciężko tam wygrać, to jednak wątpię by Juventus ten mecz przegrał 2 bramkami. W tym sezonie Ligi Mistrzów jeszcze nie przegrali! 3 remisy i 5 zwycięstw to ich dorobek w Europie w sezonie 2012/2013. Nie wolno Włochów nigdy lekceważyć, a o Bayernie można co rok przeczytać jacy to oni nie są silni, a i tak dawno nie zaznali smaku zwycięstwa w finale, bo po drodze najczęściej ktoś ich eliminuje. Tutaj przed Bawarczykami piekielnie trudne zadanie, bo drużyna z Monachium nie lubi grać z zespołami które bardziej skupiają się na defensywie niż ataku. W Juventusie strzela każdy i trudno na nich znaleźć sposób, Włosi na pewno w Niemczech będą chcieli coś wrzucić do bramki Neuera, już przeciętny Arsenal pokazał im, że pressing i wygranie na "AA" nie jest sensacją, a Bayern jest spokojnie do ogrania. Po stronie Włochów na pewno stoi doświadczenie w zawodnikach, świetna taktyka, oraz "zespołowość".

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz