ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Liga Mistrzów

Barcelona - Paris SG
PSG +2 HA ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 5/10

10 kwietnia w Polsce odbędzie się już trzecia rocznica Katastrofy w Smoleńsku. Ja osobiście uważam, że w tym dniu katastrofę dla miejscowych kibiców zobaczymy na stadionie Camp Nou i wyeliminowanie Barcelony z sezonu Ligi Mistrzów 2012/2013.
Nic dwa razy się nie zdarza... Taką myślą można podeprzeć mój typ, bo wątpię by PSG ze swoją defensywą zrobił to samo co Milan w Hiszpanii. We Francji padł wynik 2:2 i uważam ten remis za dość sprawiedliwy, bo zarówno gospodarze mieli swoje okazje (słupek tuż na początku meczu, gol ze spalonego) jak i goście (np. karny). Jeżeli PSG chce awansować musi ten mecz wygrać, albo wysoko zremisować np. 3:3. Mają do tego możliwości bo gra z kontry to ich praktycznie główna domena w tym sezonie. Mecz z wieloma podtekstami, np. Ibrahimovic będzie chciał udowodnić na Camp Nou, że jest warty więcej niż prawdopodobnie nieobecny Lionel Messi. Aktualnie najlepszy piłkarz na kuli ziemskiej w moim odczuciu to jakieś 20% wartości Barcelony, bez niego zespół dużo traci, a 5:0 z beznadziejną Majorką mnie kompletnie nie przekonuje. Sanchez, Villa, Tello to chyba nie ten poziom by wbić Salvatore Sirigu kilka bramek. Dlatego przy typie zabezpieczam się dodatnim dość wysokim handicapem. Już nie będę wspomniał o tym, że jako z nielicznych wierzę w to, że w tym sezonie LM wygra właśnie PSG, a klub ma mocne fundamenty finansowe, polityczne by właśnie ten cel był w 2013 roku zrealizowany.

Wynik: 1:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz