ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 9 kwietnia 2013

Liga Mistrzów

Dortmund - Malaga
Dortmund ::: 1,40 ::: Bet365 ::: 4/10

Pierwszy mecz w Maladze to był dość dziwny mecz. Mieliśmy w pierwszej połowie masę okazji na zobaczenie choć jednej bramki, to mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 0:0, gdzie w drugiej połowie tempo meczu diametralnie spadło.
Tak obiektywnie patrząc na pierwszy mecz to drużyna z Niemiec powinna już wtedy przypieczętować awans. "Jakby" wpadło to co miało wpaść do bramek mielibyśmy wynik około 2:5 dla gości. Lewandowski zmarnował setkę, Marco Reus bodajże ze 2-3, a Gotze również miał okazje na strzelenie bramki i to nie jednej. Caballero na bramce wyczyniał cuda, a Dortmund raził piorunującą nieskutecznością. Malaga również miała swoje okazje, ale raczej po błędach graczy gości niż jakimś ataku pozycyjnym, mieli te bodajże z dwie akcje bramkowe ale nic więcej, to Borussia była ekipą dominującą.
Malaga ma kolosalne długi, dziś podobno mają zagrać bez trenera, więc piłkarze grają tylko dla siebie, dla własnych ambicji, stoją przed szansą półfinału LM. Co nie zmienia faktu, że Dortmund na wyjeździe stworzył wrażenie drużyny znacznie lepszej, a na własnym stadionie przy pełnym dopingu miejscowych kibiców będą chcieli przypieczętować awans do półfinału Ligi Mistrzów.

Wynik: 3:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz