ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 16 kwietnia 2013

Puchar Polski

Wisla - Slask Wroclaw  
Wisła Kraków ::: 2,50 ::: bwin ::: ?/10

Nieformalny mecz spłaty długów za poprzedni sezon - tak w skrócie można podsumować ten typ. Nikomu nie sugeruję stawki jaką ten mecz warto "łyknąć". Kto pamięta zakończenie sezonu Ekstraklasy sezonu 2011/2012 ten dobrze pamięta jaki wynik padł na Reymonta w ostatniej kolejce. Wygrał Śląsk Wrocław 0:1, a ten jeden gol dał w efekcie mistrzostwo Polski, Ruch Chorzów zakończył sezon na 2 miejscu mając oczko straty do lidera.
W tym sezonie Wisła Kraków w Ekstraklasie już o nic nie gra, a jedynym pocieszeniem może być właśnie zdobycie Pucharu Polski. W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla gospodarzy, teraz aby awansować do finału Wisła musi ten mecz po prostu wygrać, dlatego kurs 2,50 jaki nam oferują bukmacherzy oceniam jako value. Coś czuję, że do jutra zobaczymy potężne spadki, nawet do granicy 1,80.

Wynik: 2:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz