ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 22 lipca 2013

ATP Atlanta

Fish M. - Russell M.
Fish M. ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 3/10

Jak sam Fish podkreśla w wielu wywiadach (między innymi dla amerykańskiego ESPN) z jego zdrowiem i problemami powinno być już wszystko w porządku. Współpracował ze znanym psychologiem Jimem Loehrem oraz Jimem Courier który po tytuł Wielkiego Szlema sięgną czterokrotnie. Te wszystkie przesłanki dobrze wróżą na jutrzejszy mecz przeciwko przeciętnemu Russellowi. Fish chce ostatni raz powrócić na korty, bo sam podaje świetny przykład Tommiego Haasa który w wieku 35 lat w tym sezonie przeżywa drugą młodość. Co prawda Mardy Fish w tym sezonie rozegrał trzy oficjalne mecze to jednak jak sam mówi budował swoją formę na drugą część sezonu gdzie zaczną się turnieje w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie ma w planach start w Atlancie i w następnym tygodniu w Waszyngtonie. Warto dodać, że Mardy Fish to dwukrotny zwycięzca turnieju w Atlancie (2010 i 2011 rok). Zapewne jego przygotowania są budowane na zbliżający się wielkimi krokami US Open. Russell to gracz pokroju poziomu Challenger i wątpię by dał radę dawnemu #7 w światowym rankingu ATP. Fish podkreśla, że nie można grać w lato na takich turniejach jak Atlanta czy Waszyngton nie będąc w pełni zdrowym, do tego dodam, że jego treningi odbywały się World Team Tennis w Sacramento, więc na pewno nie zapomniał jak gra się w tenis ziemny na najwyższym poziomie. Go Mardy! Go Fish!

Wynik: 6:4 2:6 5:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz