ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 16 lipca 2013

ATP Hamburg

Klizan M. - Berlocq C.
Berlocq C. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10

Po takim kursie z przyjemnością wchodzę w ten typ. Berlocq bardzo pozytywnie mnie zaskoczył na turnieju w Bastad gdzie w finale walczył o każdą piłką i w dwóch setach pokonał w świetnym stylu Verdasco. W Hamburgu na rozkładzie ma już Niemca Bachingera, więc to może świadczyć o tym, że Argentyńczyk będzie chciał dalej podtrzymać swoją dobrą passę tutaj na ATP 500. Klizan jako objawienie poprzedniego sezonu, powinien w tym sezonie dostać łatkę rozczarowania sezonu. Wyniki bardzo przeciętne, ostatnio przegrał z Bautista-Agut w Stuttgarcie, ogólnie w 2013 poziomu notuje więcej porażek niż zwycięstw i nie wygląda na to, aby coś w jego grze się miało zmienić. Panowie już raz spotkali się w 2010 roku i wtedy górą był Carlos Berlocq.

Wynik: 6:4 1:6 (6)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz