ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 3 lipca 2013

ATP Wimbledon

Ferrer D. - Del Potro J.M.
Ferrer D. ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 3/10

Ostatnio co prawda spisywałem na straty Ferrera, ale jednak jego waleczność zrobiła swoje. Hiszpan David Ferrer to najbardziej ambitny zawodnik w tourze który nie przepuści żadnej piłki. W tym roku może osiągnąć swój najlepszy sezon w karierze. Półfinał Australian Open, pierwszy finał Roland Garrosa i tutaj na Wimbledonie da na pewno z siebie wszystko by znaleźć się w półfinale najbardziej prestiżowego turnieju. Na Del Potro ma patent H2H 6:2 i ostatnie 4 mecze wygrał właśnie Hiszpan (tylko 2 razy wygrał Argentyńczyk w 2009 roku). Rok temu na Wimbledonie Ferrer nie stracił nawet seta przeciwko Juanowi. "Pudels" co prawda gra tutaj dobrze i nie stracił jeszcze seta, ale jego rywale to była tenisowa druga liga. Ferrer może i traci sety, ale jak jest w opałach wyciąga kluczowe sety do stanu 6:1, 6:1 jak z Dodigiem czy 6:1, 6:2 jak z Dolgopolovem. Vamos "Pitbull" !

Wynik: 2:6 4:6 (5)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz