ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 11 sierpnia 2013

Anglia - Tarcza Wspólnoty

Manchester United - Wigan 
Wigan +1,5 ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10 

Manchester United na ostatnie 5 meczy tylko raz wygrał. Widać, że po odejściu Fergusona (czyli moim zdaniem jakieś 20% United) zespół Czerwonych Diabłów nie gra swojej piłki. Ostatnio przegrali 1:3 u siebie w Teatrze Marzeń z Sevillą w meczu towarzyskim z okazji pożegnania Ferdinanda. Słabo to wszystko wygląda, wcześniejsze mecze towarzyskie to również dość marne wyniki. Do tego dochodzą słuchy o jakiś konfliktach w szatni, oraz złej opinii Rooneya który podobno już jedną nogą jest poza Manchesterem Untied. Wigan pomimo, że spadł do Championship to na pewno zawodnikom nie brak będzie ambicji by pokonać mistrza Anglii i to na samym Wembley. W lidze wygrali już swój pierwszy mecz na wyjeździe i to aż 0:4! Budzi podziw, uważam że kursy są kompletnie nieadekwatne do poniesionego ryzyka, a 1,30 na United to śmiech na sali.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz