ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 11 sierpnia 2013

ATP Cincinnati

Paire B. - Davydenko N.
Paire B. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10

Dawidienko ostatnio wyszedł na kort, poodbijał piłkę z Pospisilem 3 gemy (które przegrał), usiadł na ławkę, poprzewracał oczami na lewo i prawo, złapał się za głowę, powiedział, że naj***** nie będzie grał bo go suszy po nocnym melanżu w hotelu i zszedł z kortu. A tak na poważnie to Rosjanin miał bardzo łatwą drabinkę w Montrealu, najpierw 3 sety z kompletnie bez formy Gillesem Simonem, później Andujar który w tym sezonie bilans na hardzie ma 2:6 i Bogomolov który 90% meczy rozgrywa na poziomie Challenger. Dawidienko nie jest w swojej najlepszej dypozycji, a Paire to walczak. Rusek nie lubi grać z takimi graczami, Francuz notuje kapitalny sezon, z Manarinko przegrał o włos. Jeżeli Francuz do tego meczu podejdzie z 100% zaangażowaniem to o wynik jestem spokojny.

Wynik: (8)6:7 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz