ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 15 sierpnia 2013

ATP Cincinnati

Federer R. - Haas T.
Haas T. +3,5 gema ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H mocno niekorzystne na korzyść Tommiego Haasa, ale uważam, że aktualnie nie ma co patrzeć na wyniki z przed iluś tam lat. Federer w jakiej formie w tym sezonie jest każdy wie. W pierwszej rundzie pokonał bardzo nierównego Niemca Kohlschreibera, dziś przeciwnik o klasę lepszy i na pewno nie skreślałbym go tutaj. Federer już nie takie wpadki zaliczał w tym roku i to z dużo gorszymi rywalami. Tommy bez najmniejszych problemów pokonał Andersona i Granollersa, widać, że forma wróciła. Być może Tommy zrobi tutaj taki wynik jak w Miami. Kto wie? Na pewno są na to szanse, a Federer nie jest aż takim faworytem. Roger wygrywający rok temu Wimbledon i zaliczający finał Igrzysk Olimpijskich to całkiem inny zawodnik niż aktualny.

Wynik: 1:6 7:5 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz