ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 14 sierpnia 2013

ATP Cincinnati

Robredo T. - Wawrinka S.
Wawrinka S. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 5:1 dla Robredo... Ale większość wyników na mączce i poza jednym z 2013 roku w Casablance gdzie Tommy wygrał, reszta spotkań poniżej 2008 roku. Dla przykładu w New Haven w USA na hardzie wygrał gładko Szwajcar. Tak jak już pisałem przy analizie z Belluccim, Robredo bardzo marnie gra na hardzie, bilans w tym roku 2:4. Pokonał co prawda Brazylijczyka, ale równie dobrze mógł odpaść z turnieju bo bronił jednego MatchPointa. Ciekawostką jest fakt na pewno, że wczoraj Hiszpan przegrał pierwszy set ze stanu 6:1 w tie-breaku, w drugim secie z 5:0 w tie-breaku musiał bronić MatchBallsa. Wawrinka broni tutaj puntów z półfinału 2012 roku, pokonał Seppiego i nie daję żadnych szans Robredo. Typ tak zwany pewniaczek!

Wynik: 7:5 3:6 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz