ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 15 sierpnia 2013

ATP Cincinnati

Ferrer D. - Tursunov D.
Tursunov D. +3,5 gema ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10

Tursunov już raz pokonał Ferrera i to na mączce w tym roku na turnieju w Barcelonie. W pierwszej rundzie Hiszpan męczył się niemiłosiernie z Harrisonem i pomimo, że w trzecim secie już był przełamany to jednak Ferrer wyciągnął mecz w ostatnim secie na 6:4. W meczu było dużo BP, do tego tutaj w Cincinnati Hiszpan niczego nie broni, równie dobrze może odpaść i nie forsować zbytnio swojego zdrowia przed zbliżającym się US Open gdzie broni punktów za półfinał. Tursunov wydaje się być w życiowej formie, dobrze trzyma swoje podanie. W Waszyngtonie doszedł do półfinału gdzie poległ z Isnerem, wygrał tam 4 mecze, tutaj w Stanach na Mastersie grał od kwalifikacji, zanotował już 4 zwycięstwa, a we wczorajszym meczu nie dał żadnych szans Amerykaninowi pogromcy Janowicza Jamesowi Blakowi. Rusek na pewno powalczy w tym meczu i wcale nie zdziwię się jak wygra. Przy typie zabezpieczam się jeszcze dodatnim handicapem po dość atrakcyjnym kursie.

Wynik: 2:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz